history

ONLİNE BİLDİRİ


22.Rhinocamp Serbest Bildiri Yönergesi

Bilimsel çalışmanızın hedef kitleye ulaşması için doğru ana konu başlığı altında yer alması önemlidir; böylelikle bu alanla ilgilenen kişilerin daha kolay ulaşmaları sağlanacaktır. Bundan dolayı, lütfen öncelikli olarak bildiriniz için en uygun ana konu başlığını seçiniz.

Ana Konu Başlıkları

1. Baş Boyun Hastalıkları ve Cerrahisi
2. Fasiyal Plastik Cerrahi
3. Genel KBB Hastalıkları
4. Odyoloji
5. Otoloji-Nörootoloji
6. Pediatrik KBB
7. Rinoloji

Dil

Uluslararası nitelikte olan kongremizin özet kitapçığı İngilizce basılacağı için serbest bildiri özetinizi İngilizce olarak göndermenizi önemle rica ediyoruz. Kongre sırasındaki sunumunuzu İngilizce veya Türkçe yapabilirsiniz.

Özet Kelime Sayısı

Kelime sayısı (isimler ve kaynaklar hariç) 300-800 arası olarak belirlenmiştir.

Tam Metin Yayınlanması

Sunumunuzun tam metninin kongre kitabında yayınlanmasını arzu ederseniz, ingilizce tam metin gönderebilirsiniz. Makale biçimlenmesinde ENT Updates dergimizin kuralları geçerli olacaktır. Yazım detaylarına www.entupdates.org adresinden ulaşabilirsiniz. Yayınlanmasını istediğiniz tam metni rhinocamp@valor.com.tr adresine aracılığı ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Anahtar Kelime

Özetinizin indekslenebilmesi için lütfen minimum 3 - maksimum 5 anahtar kelime ekleyiniz.

Referans Sayısı

Referans sayısının en az 3 olması öngörülmüştür.
Referans biçimlenmesinde ENT Updates dergimizin kuralları geçerli olacaktır. Kaynak yazılımı detaylarına www.entupdates.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Görsel

Özetinizin daha iyi anlaşılmasını sağlamak için 1 veya 2 görsel (fotoğraf, çizim, grafik) ekleyebilirsiniz.

Sunum Şekli

Sunumunuzu 10 dakikalık sözlü sunum veya 10 slaytlık elektronik sunum olarak yapabilirsiniz. Elektronik sunumlar sisteme yüklenerek arzu edenlerin diledikleri zaman incelemeleri sağlanacaktır.

Son Gönderim Tarihi

15 Mart 2019

Özet Gönderimi

Özet gönderimi için aşağıda yer alan bilgileri girip, bildiri özetinizi word dosyası olarak sisteme yüklemenizi rica ederiz. Bildiri özeti dosyanızda bildirinizin adı, yazarlar ve yazar kurumları, bildiri özet metni ve anahtar kelimeler mutlaka yer almalı ve sunucu yazar, altı çizili olarak ayrıca belirtilmiş olmalıdır.

Çalışmanıza ait tam metnin kongre kitabında yayınlanmasını istiyorsanız ilgili özete ait tam metnin ENT Updates dergimizin kurallarına göre İngilizce olarak hazırlanması gerekmektedir. Yazım kurallarına ilişkin detaylı bilgiye www.entupdates.org adresinden ulaşabilirsiniz. Bu kurallar çerçevesinde hazırlanmış tam metin dosyasını rhinocamp@valor.com.tr adresine aracılığı ile ulaştırmanız gerekmektedir. Söz konusu mail gönderimini yaparken konu bölümüne ‘’Rhinocamp - Bildiri Tam Metin Dosyası’’ yazmanızı ve mailde bildirinizin başlığını mutlaka belirtmenizi rica ederiz.

ÖNEMLİ TARİHLER


  • 8 Mart 2019 Erken Kayıt İçin Son Tarih
  • 8 Mart 2019 Erken Kayıt İçin Son Tarih

DUYURULAR


Web Sayfası Yayında.

KALAN SÜRE


  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE
  • KONUK ÜLKELER